Klüber Yağ

İşletmenizin ekipmanları ve makineleri doğru endüstriyel yağ kullanıldığında sorunsuz çalışırlar. Daha az sürtünme ve daha az aşınma için her zaman doğru ve uygun yağ kullanılmalıdır ki, makineler ve ekipmanlar uzun ömürlü olsun.

Mineral yağlara oranla tam sentetik yağlar daha uzun süre yüksek sıcaklığa dayanabildiği için yağ tüketimi azalır ve maliyet tasarrufu yapılır. Klüber yağ en yüksek sıcaklıklarda bile ısıya dayanarak makinenizin çalışmasını uzatır ve bakım maliyetlerinizi azaltır. Bu bakımdan klüber yağ yüksek sıcaklıklara maruz kalan makine ve ekipmanlar için ideal çözümler sunar. Ayrıca mükemmel yağlama yeteneği, yüksek kararlılık ve en iyi korozyon korumasını birleştirerek ekipmanlarının aşınmalarını en aza indirir.

Yüksek Performans İçin En İyi Tercih

Ekipmanlarınızda yüksek performans için en iyi tercih klüber yağdır. Yüksek düzeyde kaliteli, size özel hazırlanmış ve performansı yüksek yağlar sunan şirketimizde aradığınız hizmeti de aynı kalitede bulacaksınız.
• Klüber Energy: Maliyet tasarrufu ve enerji raporları ile enerji ölçümleri tarafından doğrulanan ekipmanların enerji verimliliğini arttırma projesi.
• Klüber Maintain: Bakım programları yağlama yöntemleri gibi TPM (toplam ürün bakımı) göre gerekli yağ bakım görevlerinin desteklenmesi.
• Klüber Monitor: Yüksek çalışma süresi ve gelişmiş makine işlevi sağlayan yağlayıcı kullanımı analizi. Trend analiz ve testlere dayanan yüksek kaliteli öneriler sunmak.
•Klüber Renew: Büyük dişli sürücüleri ve zincirler gibi personel istihdamı gerektiren pahalı ekipmanlar için çalışma ömrü uzatan hizmet sunmak.

Neden Klüber Yağ? ​​Klüber yağ, teknolojisi ile oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Her türlü yapı ve sisteme klüber yağ ürünlerinden bir tanesi mutlaka uygundur. Klüber yağ teknolojisini Alman kalitesi ve Alman disiplin ile birleştirmektedir. Kaliteli ve dayanıklı yağlar tercih tercih edecekseniz, klüber yağ ve çeşitleri tam firmanıza göre.

Klüber yağ ürünleri, müşteriye sunulmadan önce uzun süreli kullanım testleri yapılmaktadır. Sizin için en iyi olanı seçmek için, klüber yağ çeşitleri arasından birkaç ürünü deneyebilirsiniz. Ürünlerden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Biz firma olarak değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli ürünleri sunmaya çalıştık. Klüber yağlar da bu kaliteli ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Birçok farklı ihtiyacınız için Alman kökenli klüber yağlarını tercih edebilirsiniz.