Shell Endüstriyel Yağlar

Firma olarak makinelerinizi her nerede işletiyorsanız, bizler çok daha verimli bir şekilde bunu başarabilmeniz adına sizlere destek olmaya hazırız. Aynı zamanda makinelerinizin çok daha verimli işleyebilmesi için en işlevsel çözümleri sunuyor; yağ seçenekleri açısından son derece geniş bir seçenek yelpazesi ile sizlere destek oluyoruz.

Üstelik satışa sunduğumuz ürünlerin her biri en kaliteli markalara ait olmakla beraber her zaman için beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak bir işlevselliğe de sahiptir. Bu nedenle de firma olarak sizler için özenle seçmiş olduğumuz her türlü üründen gönül rahatlığı ile istifade edebilirsiniz. Bu ürünlerimizden bir tanesi de Shell endüstriyel yağlar ve çeşitleridir.

Marka olarak halihazırda kendisini kanıtlamayı başarmış olan Shell, endüstriyel yağlar konusunda da uzmanlığını konuşturmuş ve ürün yelpazemizde yer alan en yüksek niteliğe sahip yağ markalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Öte yandan makul fiyatı ile de dikkat çeken Shell endüstriyel yağlar, bütçe dostu olması bakımından da çok geçmeden makine işleten sanayicilerin gözdesi olmuştur.

Bu Yağların Ne Gibi Faydaları Vardır?

Firmamız bünyesinde yer alan madeni yağlar arasında en çok rağbet görenlerden bir tanesi de Shell marka hidrolik yağlardır. Bu hidrolik yağların pek çok yararı vardır. Bu yararlarının başında da her şeyden önce paslanmayı önleyici fonksiyonlarının bulunması gelir. Bu fonksiyon, korozyon önleme olarak da bilinir. Aynı zamanda Shell endüstriyel yağlar, makine parçalarının sürtünmeden zarar görmesini de engelleyecektir.

Aşınma ve uzun vadede parçalanma gibi etkileri ortadan kaldıracağı gibi yine uzun vadeli ve düzenli kullanımlarda tasarruf etme imkanı da sağlayacaktır. Ne de olsa makinenin aşınması hiçbir şekilde söz konusu olmayacak ya da kısa süreli periyotlarda değiştirilmesi de gerekmeyecektir. Bunun yanı sıra yüksek sıcaklıktaki ya da çok soğuk şartlarda çalışan makinelerin korunması adına da bu endüstriyel yağlar son derece etkili olacaktır. Son olarak makinelerin tozdan etkilenmesini engellemek, aynı zamanda suyu uzaklaştırmak gibi etkileri de bulunmaktadır.

Bu bağlamda çalışma şartlarına en uygun olan hidrolik yağların tercih edilmesi son derece önemlidir. Bizler firma olarak her zaman için çalışma şartlarınız açısından en uygun olan Shell marka endüstriyel yağın hangisi olduğu konusunda da sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.