Hakkımızda

Makineyle İlgili her neredeyseniz, makinelerinizin verimliliği İçin yanınızdayız.

Araslube Kimya Makine Ltd. Şti. 2009 yılında metal işleme sıvıları, madeni yağ-yağlama çözümleri ve CNC takım tezgah kesici takımları satışı hedefiyle tecrübeli ve genç kadrosu ile İstanbul’da ticari faaliyetine başladı.

Yine aynı çatı altında 2013 yılında Optimal Teknik Metal Ltd. Şti.’yi kurmuş ve sektöründe lider markaların ithalatını yaparak ülkemiz endüstrisinin hizmetine sunmuştur.

 • Misyonumuz; makinelerin olduğu her yerde verimi arttırmak, parça maliyetlerinin azalmasını sağlamaktır. Madeni yağ ve kesici takımlar sektöründe lider markaların distribütörlükleriyle makine çözümleri sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmaktır.
 • Vizyonumuz; ülkemiz endüstrisinin gelişimini arttırmak ve ihracat yaptığımız ülke sayısını arttırmaktır.
 • About About About

  Ürünler

  Distribütörlüklerimiz

  Neden Araslube

  Makineler için ihtiyaç duyduğunuz  her marka  endüstriyel yağlar yurtdışından ithalat ederek kullanımınıza sunuyoruz. Makinelerde yağlamadan kaynaklı problemlere son veriyoruz, hassas parçaların işleme sürelerini düşürerek parça başı maliyetlerinizi düşürüyoruz.

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  1000+ Son Kullanıcı Erişimi

  12+ Ülkeye İhracat

  22+ Yıllık deneyim

  Benefit
  Cost
  Araslube

  Motorex

  Firma olarak makinelerinizi her nerede işletiyorsanız, bizler çok daha verimli bir şekilde bunu başarabilmeniz adına sizlere destek olmaya hazırız. Aynı zamanda makinelerinizin çok daha verimli işleyebilmesi için en işlevsel çözümleri sunuyor; yağ seçenekleri açısından son derece geniş bir ürün yelpazesi ile sizlere destek oluyoruz.

  Üstelik satışa sunduğumuz ürünlerin her biri en kaliteli markalara ait olmakla beraber her zaman için beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak bir işlevselliğe de sahiptir. Bu nedenle de firma olarak sizler için özenle seçmiş olduğumuz her türlü üründen gönül rahatlığı ile istifade edebilirsiniz. Bu ürünlerimizden bir tanesi de Motorex endüstriyel yağlar ve çeşitleridir.

  Marka olarak halihazırda kendisini kanıtlamayı başarmış olan Motorex, endüstriyel yağlar konusunda da uzmanlığını konuşturmuş ve ürün yelpazemizde yer alan en yüksek niteliğe sahip yağ markalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Öte yandan makul fiyatı ile de dikkat çeken Motorex endüstriyel yağlar, bütçe dostu olması bakımından da çok geçmeden makine işleten sanayicilerin gözdesi olmuştur.


  “Makineler İçin İhtiyaç duyduğunuz her marka endüstriyel yağları yurtdışından İthal ederek kullanımınıza sunuyoruz.”