Simalube Otomatik Yağlayıcılar

Araslube Yağlama Kartuşları

Araslube Kimya Makine Ltd. Şti. müşteri memnuniyeti gerçekten yüzde yüz olan bir firmadır. Bu firma faaliyete 2009 yılında madeni yağ, yağlama çözümleri, metal işleme sıvıları CNC takımı ile İstanbul’da başlamış ve günümüze kadar binlerce müşteriye hizmet etmiştir.

Araslube firmasının ürünleri şu şekildedir.
1. Madeni Yağlar
2. Yağlama Çözümleri
3. Kesici Takımlar

Yine bu ürünlerde kendi içlerinde farklılıklara ayrılıyorlar. Madeni yağ ürünleri şunlardır; Motorex , klüber , Castrol , Mobil , Shell , Molykote ve Lube LHL . Madeni yağlar orana bağlı olarak değişkenlik gösteren viskozitenin baz yağlarıdır. Bu yağlar değişiklik gösterebilir. Yani istenen özelliklere uygun olacak şekilde ekstra katkı maddeleri ile hazırlanır ve hizmete sunulur. iki çeşit baz yağ vardır bunlar sentetik yağ ve madeni yağdır.

Amacı ise sürtünmeleri en aza indirgeyerek hareketleri kolaylaştırır ve yıpranmasını önler. Bunlar bir petrol ürünleridir ve ham petrol rafineride işlemden geçerek baz yağlar oluşturlur. Daha sonra bu yağa çeşitli katkı maddeleri eklenerek sınıf sınıf ayrılır her birinin özelliği farklı olmaktadır. Bu yüzden bunların isimlerine de madeni yağ denmektedir. Alifatik, aromatik ve aromatiktikler madeni yağların kimyasal gruplarıdır. Madeni yağlar açıklandığına göre gelelim yağlama çözümlerine.

Yağlama çözümleride kendi arasında 3′ e ayrılmaktadır. bunlar; simalube otomatik yağlayıcılar, simatool rulman sökme takma aparatları ve simatherm indüksiyon rullman ısıtıcılardır. Araslube simalube otomatik yağlayıcılar ebat ve boyut bakımından birbirlerinden oldukça farklıdır ve size hangisi gerekliyse onu kullanma imkanınız bulunmaktadır. Bu kullanımı simatool sokme takma aparatları sayesinde gerçekleştirmenizde mümkün tabii. Isıtıcılar ile birlikte kullanımınız kolaylaştırır.

Card image cap
Simalube Yağlama Kartuşları