Motorex

Firma olarak makinelerinizi her nerede işletiyorsanız, bizler çok daha verimli bir şekilde bunu başarabilmeniz adına sizlere destek olmaya hazırız. Aynı zamanda makinelerinizin çok daha verimli işleyebilmesi için en işlevsel çözümleri sunuyor; yağ seçenekleri açısından son derece geniş bir ürün yelpazesi ile sizlere destek oluyoruz.

Üstelik satışa sunduğumuz ürünlerin her biri en kaliteli markalara ait olmakla beraber her zaman için beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak bir işlevselliğe de sahiptir. Bu nedenle de firma olarak sizler için özenle seçmiş olduğumuz her türlü üründen gönül rahatlığı ile istifade edebilirsiniz. Bu ürünlerimizden bir tanesi de Motorex endüstriyel yağlar ve çeşitleridir.

Marka olarak halihazırda kendisini kanıtlamayı başarmış olan Motorex, endüstriyel yağlar konusunda da uzmanlığını konuşturmuş ve ürün yelpazemizde yer alan en yüksek niteliğe sahip yağ markalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Öte yandan makul fiyatı ile de dikkat çeken Motorex endüstriyel yağlar, bütçe dostu olması bakımından da çok geçmeden makine işleten sanayicilerin gözdesi olmuştur.


Card image cap
Su İle Karışan Soğutma Sıvıları
Card image cap
Kesme Yağları
Card image cap
Taşlama Sıvısı
Card image cap
İş Mili ( Spindle ) Bakım Yağları
Card image cap
Gresler
Card image cap
Spreyler