Shell

Bu hidrolik yağların pek çok yararı vardır. Bu yararlarının başında da her şeyden önce paslanmayı önleyici fonksiyonlarının bulunması gelir. Bu fonksiyon, korozyon önleme olarak da bilinir. Aynı zamanda Shell endüstriyel yağlar, makine parçalarının sürtünmeden zarar görmesini de engelleyecektir.

Aşınma ve uzun vadede parçalanma gibi etkileri ortadan kaldıracağı gibi yine uzun vadeli ve düzenli kullanımlarda tasarruf etme imkanı da sağlayacaktır. Ne de olsa makinenin aşınması hiçbir şekilde söz konusu olmayacak ya da kısa süreli periyotlarda değiştirilmesi de gerekmeyecektir. Bunun yanı sıra yüksek sıcaklıktaki ya da çok soğuk şartlarda çalışan makinelerin korunması adına da bu endüstriyel yağlar son derece etkili olacaktır. Son olarak makinelerin tozdan etkilenmesini engellemek, aynı zamanda suyu uzaklaştırmak gibi etkileri de bulunmaktadır.

Bu bağlamda çalışma şartlarına en uygun olan hidrolik yağların tercih edilmesi son derece önemlidir. Bizler firma olarak her zaman için çalışma şartlarınız açısından en uygun olan Shell marka endüstriyel yağın hangisi olduğu konusunda da sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Card image cap
Shell Gadus S3 V220C 2
Card image cap
Shell Tellus S2 M 100
Card image cap
Shell Gadus S2 V100C 3
Card image cap
Shell Tellus S2M 32
Card image cap
Shell Tellus S2M 46
Card image cap
Shell Tellus S2M 68